O nás | GS Tech - Tepelné čerpadlá Trenčín

O nás

O našej spoločnosti

Sme mladá progresívna firma vychádzajúca z dlhoročných skúseností v podnikaní v stavebnom odvetví a v oblasti klimatizácií, tepelných čerpadiel a fotovoltiky. Tak ako tento segment rastie, rastie aj dopyt po našich službách, a preto sme prirodzene prešli zo živností na spoločnosť s ručením obmedzeným.
 

Ponúkame komplexné riešenia pri novostavbách aj rekonštrukciách (tepelné čerpadlá, fotovoltika, rekuperácie, klimatizácie). Sme registrovaná zhotoviteľská firma pre Zelenú domácnosť, vybavíme dotácie na tepelné čerpadlá a fotovoltiku. Pretože nám na zákazníkoch záleží, kladieme dôraz na to, aby zákazník dostal vždy ten najlepší produkt. Spolupracujeme s tými najlepšími dodávateľmi v segmente - s Firmou Viessmann a Daikin pre ktoré sme montážny a servisný partner.  Vždy odporúčame osobnú obhliadku, pri ktorej vypočítame tepelné straty vášho domu a navrhneme najlepšiu alternatívu vykurovania tepelným čerpadlom.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre fotovoltickú elektráreň na vašej streche, ste tu správne.
 
Na základe vašej spotreby navrhneme najlepšie možné riešenie pre vás. Ponúkame riešenia v oblasti riadeného vetrania - lokálnej a centrálnej rekuperácie. Navrhneme pre vás klimatizáciu, ktorá vás ochladí, ale vám aj prikúri, ak bude treba:)